Zapomnij o stresie związanym z usterkami elektrycznymi w samochodzie - skorzystaj z usług mobilnego elektryka samochodowego na Trójmieście i wróć szybko na drogę!
19 kwietnia 2024

Mobilny Elektryk Samochodowy 24h

Mobilny elektryk samochodowy Trójmiasto – wygodna i szybka pomoc dojazd do klienta za 199zł!

 

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zepsuć samochód w najmniej odpowiednim momencie i miejscu? W takiej sytuacji warto skorzystać z usług mobilnego elektryka samochodowego, który przyjedzie do Ciebie w dowolne miejsce na Trójmieście za jedyne 199zł!

 

Profesjonalna pomoc w każdej sytuacji

 

Nasi doświadczeni elektrycy posiadają niezbędne umiejętności i sprzęt, aby szybko i skutecznie naprawić usterkę. Dzięki mobilnemu serwisowi nie musisz martwić się o holowanie samochodu czy długie terminy napraw – my przyjedziemy do Ciebie!

 

Bezpieczeństwo i oszczędność czasu

 

Dzięki usłudze mobilnego elektryka oszczędzasz czas i pieniądze, unikając dodatkowych kosztów związanych z holowaniem czy wynajmem samochodu zastępczego. Zadzwoń do nas i ciesz się szybką i wygodną pomocą w dojazd do klienta!

 

Nie trać czasu na stanie w korkach czy czekanie na pomoc – skorzystaj z naszych usług i wróć szybko na drogę!

 

Kluczowe słowa: mobilny elektryk samochodowy, Trójmiasto, dojazd do klienta, 199zł, profesjonalna pomoc, bezpieczeństwo, oszczędność czasu.

 

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że w najmniej odpowiednim momencie Twój samochód odmówił posłuszeństwa? Awaria elektryczna może zdarzyć się zawsze, dlatego warto mieć pod ręką numer do mobilnego elektryka samochodowego na Trójmieście!

 

Usługi elektryka samochodowego na Trójmieście

 

Nasz mobilny elektryk samochodowy oferuje szeroki zakres usług, w tym diagnostykę i naprawę układów elektrycznych, wymianę akumulatorów, naprawę instalacji alarmowych i wiele więcej. Dzięki mobilnemu serwisowi, elektryk przyjedzie do Ciebie, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz!

 

Dodatkowym atutem naszej firmy jest atrakcyjna cena za dojazd do klienta - zaledwie 199zł! To naprawdę niewiele, biorąc pod uwagę wygodę i szybkość działania naszego elektryka.

 

Zapomnij o stresie związanym z usterkami elektrycznymi w samochodzie - skorzystaj z usług mobilnego elektryka samochodowego na Trójmieście i wróć szybko na drogę!

 

Potrzebujesz pomocy elektryka samochodowego w Trójmieście? Skorzystaj z usług mobilnego elektryka, który dojedzie do Ciebie za 199zł. Szybka i profesjonalna pomoc w Twoim miejscu!

NASZE USŁUGI

 

Skup aut 

Autokasacja

Autohandel

Autonaprawa - pomoc i wsparcie

Mobilny Mechanik

Mobilny Elektryk

Wulkanizacja 

Warsztat Samochodowy

GODZINY OTWARCIA BIURA

Poniedziałek-piątek 9:00 do 22:00

Sobota 10:00 do 22:00

 

GODZINY OTWARCIA SERWISU

Poniedziałek-piątek 24h

Sobota 24h

Niedziela 24h

ADRES I SIEDZIBA

 

Baraniaka bud, 61-131 Poznań

 

Aleje Wojska Polskiego 10

81-769 Sopot

KONTAKT


anna.mazurekk@o2.pl

609 087 698

 

 

Obszar działania:

Poznań i okolice 

Gdańsk Gdynia Sopot ( Trójmiasto)

Bydgoszcz i Okolice

Toruń Inowrocław Włocławek 

Konin Gniezno Kalisz

Piła Słupsk Ustka  Szczecinek

Tczew Elbląg Olsztyn

 

Wyjazd po samochody powyżej 20 000zł Cała Polska