Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z naszych usług już dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę mobilnego mechanika w Pruszczu Gdańskim i okolicach. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci w utrzymaniu Twojego samochodu w doskonałym stanie technicznym!
08 lipca 2024

MOBILNY MECHANIK OSOBOWE SOPOT 24H

Mobilny mechanik Sopot - szybka pomoc na drodze

 

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że Twój samochód odmówił posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie? Awaria na drodze może zepsuć plany i doprowadzić do wielu stresujących sytuacji. Dlatego dobrze jest znać numer do mobilnego mechanika, który jest w stanie szybko zareagować i przyjechać z pomocą.

 

W Sopocie warto postawić na profesjonalną firmę oferującą usługi mobilnego mechanika osobowego. Dzięki nim będziesz mógł liczyć na szybką pomoc w razie awarii samochodu. Mobilny mechanik Sopot to osoba, która przyjedzie na wskazane miejsce i spróbuje naprawić usterkę na miejscu. Dzięki temu unikniesz konieczności holowania samochodu do warsztatu.

 

Zaufaj specjalistom, którzy posiadają odpowiednie narzędzia i doświadczenie, by szybko i sprawnie naprawić Twój pojazd. Mobilny mechanik Sopot to rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na szukanie pomocy w przypadku awarii samochodu. Dzięki ich szybkiej interwencji, będziesz mógł szybko wrócić na drogę i kontynuować podróż. Nie daj się zaskoczyć, postaw na profesjonalną pomoc mobilnego mechanika!

NASZE USŁUGI

 

Skup aut 

Autokasacja

Autohandel

Autonaprawa - pomoc i wsparcie

Mobilny Mechanik

Mobilny Elektryk

Wulkanizacja 

Warsztat Samochodowy

GODZINY OTWARCIA BIURA

Poniedziałek-piątek 9:00 do 22:00

Sobota 10:00 do 22:00

 

GODZINY OTWARCIA SERWISU

Poniedziałek-piątek 24h

Sobota 24h

Niedziela 24h

ADRES I SIEDZIBA

 

Baraniaka bud, 61-131 Poznań

 

Aleje Wojska Polskiego 10

81-769 Sopot

KONTAKT


anna.mazurekk@o2.pl

609 087 698

 

 

Obszar działania:

Poznań i okolice 

Gdańsk Gdynia Sopot ( Trójmiasto)

Bydgoszcz i Okolice

Toruń Inowrocław Włocławek 

Konin Gniezno Kalisz

Piła Słupsk Ustka  Szczecinek

Tczew Elbląg Olsztyn

 

Wyjazd po samochody powyżej 20 000zł Cała Polska