Potrzebujesz pomocy drogowej w Poznaniu?


Jeśli jesteś z Poznania i miałeś awarię samochodu, nie musisz martwić się o to, gdzie szukać pomocy. Mobilny Mechanik Poznań to profesjonalna firma, która oferuje szybką i skuteczną pomoc drogową na terenie miasta i okolic.
12 kwietnia 2024

Mobilny Mechanik Poznań

Mobilny Mechanik Poznań - szybka i profesjonalna pomoc

 

Potrzebujesz pomocy drogowej w Poznaniu?

 

Jeśli jesteś z Poznania i miałeś awarię samochodu, nie musisz martwić się o to, gdzie szukać pomocy. Mobilny Mechanik Poznań to profesjonalna firma, która oferuje szybką i skuteczną pomoc drogową na terenie miasta i okolic. Dzięki mobilnemu serwisowi samochodowemu, nie musisz nawet wychodzić z domu - mechanik przyjedzie do Ciebie i naprawi Twój pojazd na miejscu.

 

Nasi doświadczeni mechanicy posiadają niezbędne narzędzia i części zamienne, aby szybko i sprawnie naprawić każdą usterkę. Niezależnie od tego, czy masz problem z silnikiem, hamulcami, zawieszeniem czy elektryką, możesz liczyć na naszą pomoc.

 

Dzięki usługom Mobilnego Mechanika Poznań oszczędzisz czas i pieniądze, unikając konieczności holowania pojazdu do warsztatu. Skorzystaj z naszej pomocy i ciesz się sprawnością swojego samochodu już dziś!

 

Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści szybko rozwiążą Twój problem. Mobilny Mechanik Poznań - zawsze gotowi do pomocy!

 

Mobilny mechanik w Poznaniu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiej i skutecznej pomocy drogowej. Dzięki mobilnemu mechanikowi nie musisz już martwić się o konieczność odholowania samochodu do warsztatu czy długie terminy napraw. Nasz zespół profesjonalistów przyjedzie do Ciebie w dowolne miejsce w Poznaniu i szybko zdiagnozuje oraz naprawi usterkę.

 

Usługi mobilnego mechanika w Poznaniu

 

Nasi specjaliści oferują szeroki zakres usług, w tym naprawy mechaniczne, wymianę oleju, wymianę klocków hamulcowych, naprawę układu chłodzenia oraz wiele innych. Dzięki mobilnemu mechanikowi możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, unikając dodatkowych kosztów związanych z holowaniem samochodu.

 

Zadzwoń do nas, a nasi mobilni mechanicy przyjadą błyskawicznie na miejsce i naprawią Twój samochód jeszcze tego samego dnia. Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze i konkurencyjnym cenom, zyskujesz pewność, że Twój pojazd będzie w pełni sprawny i gotowy do jazdy w krótkim czasie.

 

Zaufaj Mobilnemu Mechanikowi Poznań i ciesz się bezpieczną podróżą na drogach!

 

NASZE USŁUGI

 

Skup aut 

Autokasacja

Autohandel

Autonaprawa - pomoc i wsparcie

Mobilny Mechanik

Mobilny Elektryk

Wulkanizacja 

Warsztat Samochodowy

GODZINY OTWARCIA BIURA

Poniedziałek-piątek 9:00 do 22:00

Sobota 10:00 do 22:00

 

GODZINY OTWARCIA SERWISU

Poniedziałek-piątek 24h

Sobota 24h

Niedziela 24h

ADRES I SIEDZIBA

 

Baraniaka bud, 61-131 Poznań

 

Aleje Wojska Polskiego 10

81-769 Sopot

KONTAKT


anna.mazurekk@o2.pl

609 087 698

 

 

Obszar działania:

Poznań i okolice 

Gdańsk Gdynia Sopot ( Trójmiasto)

Bydgoszcz i Okolice

Toruń Inowrocław Włocławek 

Konin Gniezno Kalisz

Piła Słupsk Ustka  Szczecinek

Tczew Elbląg Olsztyn

 

Wyjazd po samochody powyżej 20 000zł Cała Polska