Cennik Usług Mobilnych Napraw
Szukasz profesjonalnej pomocy w naprawie samochodu, ale nie masz czasu ani możliwości dostarczenia go do warsztatu? Nasza firma oferuje usługi mobilne napraw, dzięki którym możesz mieć samochód naprawiony bez wychodzenia z domu. Sprawdź nasz cennik i skorzystaj z naszych usług już dziś!Dojazd do Klienta od 299 zł
Nie musisz martwić się o transport
14 kwietnia 2024

Mobilny Mechanik Sopot Cennik

Mobilny Mechanik Sopot Cennik:

 

Cennik Usług Mobilnych Napraw

Szukasz profesjonalnej pomocy w naprawie samochodu, ale nie masz czasu ani możliwości dostarczenia go do warsztatu? Nasza firma oferuje usługi mobilne napraw, dzięki którym możesz mieć samochód naprawiony bez wychodzenia z domu. Sprawdź nasz cennik i skorzystaj z naszych usług już dziś!

 

Dojazd do Klienta od 299 zł

Nie musisz martwić się o transport samochodu do warsztatu - przyjedziemy do Ciebie! Nasze usługi obejmują m.in. test uszczelki głowicy, diagnozę, odblokowanie zabezpieczeń, awaryjne odpalenie, wymianę akumulatora, wgranie oprogramowania, odblokowanie hamulca, holowanie (na terenie Gdańska) i wiele innych.

 

Zaufaj naszemu doświadczonemu zespołowi i ciesz się sprawną naprawą samochodu bez konieczności wizyty w tradycyjnym warsztacie. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i ustalimy dogodny termin wizyty u Ciebie.

 

Nasze usługi są dostępne w atrakcyjnych cenach, a dzięki mobilnemu serwisowi, oszczędzasz czas i pieniądze. Nie zwlekaj - skorzystaj z naszej oferty już teraz!

 

 

Cennik Usług Mobilnych Napraw 

 

Dojazd do Klienta od 299 zł                    Test Uszczelki Głowicy od 190 zł             Diagnoza od 190 zł                           Odblokowanie zabezpieczeń od 180  Awaryjne Odpalenie od 180 zł              Wymiana Akumulatora od 160 zł          Wgranie oprogramowania od 450 zł    Odblokowanie hamulca od 400 zł        Holowanie (Na terenie Sopotu)500 Diagnostyka zawieszenia Od  150 zł     Wypalanie DPF/Fap od 530 zł                 Serwis klimatyzacji od 199 zł                   Wymiana opon od 140 zł                     Wymiana klocków od 140 zł                   Wymiana amortyzatora od 180 zł      Wymiana tarcz hamulcowych od 180   Wymiana wahacza od 160 zł                  Wymiana paska rozrządu od 450 zł      Wymiana sprzęgła od 400 zł                  Konserwacja podwozia od 500 zł          Diagnostyka komputerowa 250 zł        Wymiana łącznika stabilizatora od 230 zł   

 

Podane ceny za usunięcie usterki jest orientacyjne i zależą od złożoności i czasu wykonania usługi

• Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT

• Podane ceny nie zawierają kosztów części.

• Firma wystawia faktury.

NASZE USŁUGI

 

Skup aut 

Autokasacja

Autohandel

Autonaprawa - pomoc i wsparcie

Mobilny Mechanik

Mobilny Elektryk

Wulkanizacja 

Warsztat Samochodowy

GODZINY OTWARCIA BIURA

Poniedziałek-piątek 9:00 do 22:00

Sobota 10:00 do 22:00

 

GODZINY OTWARCIA SERWISU

Poniedziałek-piątek 24h

Sobota 24h

Niedziela 24h

ADRES I SIEDZIBA

 

Baraniaka bud, 61-131 Poznań

 

Aleje Wojska Polskiego 10

81-769 Sopot

KONTAKT


anna.mazurekk@o2.pl

609 087 698

 

 

Obszar działania:

Poznań i okolice 

Gdańsk Gdynia Sopot ( Trójmiasto)

Bydgoszcz i Okolice

Toruń Inowrocław Włocławek 

Konin Gniezno Kalisz

Piła Słupsk Ustka  Szczecinek

Tczew Elbląg Olsztyn

 

Wyjazd po samochody powyżej 20 000zł Cała Polska