Holowanie Laweta w Gdańsku
Potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy drogowej w Gdańsku? Firma świadcząca pomoc drogową 24h na terenie Gdańska i okolic to doskonałe rozwiązanie w przypadku awarii czy kolizji. Dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu, holowanie lawetą będzie szybkie i bezpieczne.
14 kwietnia 2024

Pomoc Drogowa Gdańsk 24h

Pomoc Drogowa Gdańsk 24h - Profesjonalna i Skuteczna Pomoc na Drodze

 

Holowanie Laweta w Gdańsku

 

 

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy drogowej w Gdańsku? Firma świadcząca pomoc drogową 24h na terenie Gdańska i okolic to doskonałe rozwiązanie w przypadku awarii czy kolizji. Dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu, holowanie lawetą będzie szybkie i bezpieczne.

 

 

 

Pomoc drogowa Gdańsk 24h oferuje szeroki zakres usług, w tym holowanie pojazdów, transport auta do warsztatu, wymianę koła, awaryjne odpalanie silnika oraz wiele innych. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i wykwalifikowanym kierowcom, możesz mieć pewność, że Twój pojazd zostanie bezpiecznie dostarczony pod wskazany adres.

 

 

 

Nie trać czasu na szukanie pomocy drogowej w Gdańsku - skorzystaj z profesjonalnych usług firmy świadczącej pomoc drogową 24h. Dzięki nim szybko wrócisz na drogę i unikniesz niepotrzebnego stresu. Gdańsk to miasto, gdzie pomoc drogowa działa szybko i sprawnie, dlatego warto mieć ich numer telefonu zawsze pod ręką.

 

 

 

Zaufaj profesjonalistom, którzy zapewnią Ci pomoc drogową na najwyższym poziomie. Niezależnie od sytuacji, firma pomoc drogowa Gdańsk 24h służy szybką i skuteczną pomocą. Holowanie lawetą w Gdańsku to gwarancja bezpieczeństwa i profesjonalizmu!

 

Szukasz profesjonalnej pomocy drogowej w Gdańsku o każdej porze dnia i nocy? Dobrze trafiłeś! Nasza firma oferuje kompleksowe usługi holowania pojazdów, naprawy drobnych usterek, wymiany opon oraz wiele innych usług związanych z pomocą drogową.

 

Profesjonalna obsługa i szybki czas reakcji

 

Nasi wyszkoleni i doświadczeni kierowcy są dostępni dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki naszej floty nowoczesnych samochodów jesteśmy w stanie szybko dotrzeć pod wskazany adres i świadczyć pomoc drogową na najwyższym poziomie.

 

W razie awarii czy wypadku nie musisz się martwić - wystarczy zadzwonić pod numer telefonu i nasi specjaliści zadbają o resztę. Działamy sprawnie, rzetelnie i zawsze z myślą o zadowoleniu klienta.

 

Zaufaj profesjonalistom z Pomocy Drogowej Gdańsk 24h i ciesz się spokojną podróżą po drogach Trójmiasta!

 

Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej w Gdańsku o każdej porze dnia i nocy? Nie ma problemu! Nasza firma świadczy profesjonalne usługi pomoc drogowa 24h na terenie Gdańska i okolic.

 

Nasi wyszkoleni specjaliści są gotowi pomóc w każdej sytuacji - od holowania pojazdu po awaryjne uruchomienie auta. Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym działaniom, możesz być pewny, że szybko wrócisz na drogę.

 

Nie trać czasu na poszukiwanie pomocy - zadzwoń do nas, a my natychmiast przyjedziemy na wskazane miejsce. Nasze usługi są konkurencyjne pod względem ceny i jakości, dlatego warto skorzystać z naszej pomocy w każdej sytuacji.

 

Zaufaj profesjonalistom z Pomoc Drogowa Gdańsk 24h i ciesz się spokojną podróżą bez obaw o ewentualne problemy drogowe. Z nami zawsze jesteś w dobrych rękach!

 

NASZE USŁUGI

 

Skup aut 

Autokasacja

Autohandel

Autonaprawa - pomoc i wsparcie

Mobilny Mechanik

Mobilny Elektryk

Wulkanizacja 

Warsztat Samochodowy

GODZINY OTWARCIA BIURA

Poniedziałek-piątek 9:00 do 22:00

Sobota 10:00 do 22:00

 

GODZINY OTWARCIA SERWISU

Poniedziałek-piątek 24h

Sobota 24h

Niedziela 24h

ADRES I SIEDZIBA

 

Baraniaka bud, 61-131 Poznań

 

Aleje Wojska Polskiego 10

81-769 Sopot

KONTAKT


anna.mazurekk@o2.pl

609 087 698

 

 

Obszar działania:

Poznań i okolice 

Gdańsk Gdynia Sopot ( Trójmiasto)

Bydgoszcz i Okolice

Toruń Inowrocław Włocławek 

Konin Gniezno Kalisz

Piła Słupsk Ustka  Szczecinek

Tczew Elbląg Olsztyn

 

Wyjazd po samochody powyżej 20 000zł Cała Polska